top of page

Langų valymo robotas ECOVACS WINBOT 880

NUOMOS KAINA:
1 - 5 d. 8EUR
6 - 25 d. 7EUR
nuo 26 d. 6EUR

Langų valymo robotas ECOVACS WINBOT 880

Gamintojas: Ecovacs
Baterijos tipas: li-ion
Langų valytuvo tipas: +Robotas
Gylis: 24.5 cm
Plotis: 24.6 cm
Spalva: Sidabrinė
Aukštis: 11.5 cm
Svoris, Kg: 1.80 kg
Galia : +75 W
Prekės kategorija: Langų valytuvai

Langų valymas be vargo
„WINBOT 880“ valo langus tiek iš vidaus, tiek iš lauko. Itin patogus sunkiai prieinamose vietose, valdomas iš bet kur patogiu nuotolinio valdymo pultu. Patobulinta „WIN-SLAM 2.0“ sistema, berėmių langų kraštų aptikimas su išmania apsaugine konstrukcija daro prietaisą efektyvų ir saugų. Keturių etapų valymo sistema su įvairiais režimais užtikrina kruopštų valymą.
Jau nuo 2011 metų „ECOVACS Robotics“ ir langų valymo robotų išradėjai atsidavę dirbo tirdami ir vystydami produktus.
„WINBOT 880“ pasižymi efektyvesniu ir kruopštesniu valymu su patobulinta „WIN-SLAM 2.0“ sistema. Kad jums būtų patogiau ir saugiau, baigęs darbą „WINBOT“ grįžta į pradinę vietą.
Nepriklausomai nuo to, ar langai turi rėmus, ar ne, „WINBOT 880“ automatiškai žino, kaip nenuvažiuoti už krašto. Tai – ypač naudinga, valant veidrodžius ir stiklines oranžerijas.
„WINBOT“ valo jūsų stiklus per kruopštų ir sutelktą keturių etapų procesą. Vietoj įprasto automatinio valymo galite pasirinkti giluminio valymo (angl. „Deep Clean“) režimą. Robotas pakartotinai valo tas pačias vietas, kad užtikrintų nepriekaištingą rezultatą. Taip pat galite rinktis dėmių valymo (angl. „Spot“) režimą daugiau dėmesio reikalaujančioms vietoms.
Su išmania apsaugine konstrukcija „WINBOT“ užtikrina saugumą bet kokiu valymo proceso scenarijumi.
„WINBOT“ prisitvirtina prie stiklo. Jei dingtų elektros tiekimas, įmontuotas maitinimo elementas padeda robotui išsilaikyti ant stiklo.
Netgi atsiskyrus nuo stiklo, apsauginis vakuuminis laikiklis su pasaitėliu iš itin elastingos ir patvarios gumos neleis „WINBOT 880“ nukristi.
Funkcijos ir specifikacijos gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus. Gaminių bandymai atliekami įprastomis laboratorinėmis sąlygomis. Faktinis našumas gali skirtis.

bottom of page